هزینه و قیمت تعمیر مبل( بخش دوم)

قیمت تعمیر مبل

قیمت تعمیر مبل به چه عواملی بستگی دارد؟ عوامل بسیار زیادی بر قیمت تعمیر مبل موثر هستند. همانطور که می دانید قیمت تعمیر مبل در آمریکا بسیار با ایران متفاوت است چرا که در آمریکا علاوه بر هزینه مواد و پارچه هزینه اجرت تعمیر مبل نیز بسیار سنگین است. اما در ایران هزینه اجرت تعمیرکار ان قدر ها هم گران نیست و در اکثر مواقع هنگامی که می خواهید مبلمانتان را نو کنید بهتر از است به جای خرید یک دست مبلمان نو قیمت تعمیر مبل را برای مبلمانتان براورد کنید و سپس تعمیرات مبل را انجام دهید. در ایران هزینه تعمیرات بسیار پایین تر است و در بیشتر مواقع می توان به جای خرید یک دست مبلمان نو تعمیرات را انجام داد چرا که اینکار هم از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه تر است و هم اینکه مبلمان های قدیمی تر چهارچوب و استکلت محکم تری نسبت به مبل های جدید تر دارند و تعمیرات بسیار ارزشمند تر از خرید یک دست مبلمان نو است.

قیمت تعمیر مبل

در مقالات قبل شما را با هزینه و قیمت تعمیر مبل آشنا کردیم. همچنین اطلاعات مهمی در خصوص قیمت تعمیر مبل چرمی به طور حدودی، راهی آسان برای براورد قیمت تعمیر مبل و همچنین میانگین قیمت تعمیر مبل در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد هزینه ها و قیمت تعمیر مبل اطلاعات بیشتری به دست آورید.

علاوه بر کیفیت و استایل یکی دیگر از عواملی که بر قیمت تعمیر مبل تاثیر گذار است مربوط می شود به هزینه ترمیم و سایر تعمیرات. اگر بالشتک های مبلمان شما نیاز به تعمیرات داشته باشد،فنر و اسکلت و یا سایر قسمت های چهارچوب مبل آسیب دیده باشد هزینه ها و قیمت تعمیر مبل بیشتر خواهد شد. همانطور که می دانید قیمت و هزینه تعویض روکش مبلمان حداقل 9 دلار و یا بیشتر در هر متر مربع است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
تعمیرات بالشتک/ کوسن های مسطح شده مبل (بخش اول)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + شش =