هزینه و قیمت تعمیر مبل


همانطور که می دانید قیمت تعمیر مبل به عوامل متعددی بستگی دارد. هزینه ها و مخارج مربوط به تعمیرات مبل تحت تاثیر موارد زیادی قرار خواهد گرفت که در این مقاله می خواهیم آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. در مقالات قبل شما را با قیمت حدودی تعمیر مبل چرمی، میانگین قیمت تعمیر مبل و همچنین عوامل موثر بر قیمت تعمیر مبل آشنا کردیم.

اگر بخواهید به طور کلی مبلمانتان را تعمیر کنید هزینه ایی معادل چند صد دلار تا حتی 1000 دلار باید بپردازید. البته این قیمت تعمیر مبل نیست چرا که 1000 دلار تنها قیمت مواد به کار رفته در تعمیرات مبلمان چرمی شما خواهد شد. و هزینه اجرت تعمیر کار را نیز باید در نظر بگیرید. البته همانطور که قبلا هم گفتیم این هزینه ها و قیمت تعمیر مبل مربوط به کشور های اروپایی و آمریکایی است و هزینه های مربوطه و قیمت تعمیر مبل در ایران بسیار ارزان تر خواهد بود. پس نگران قیمت تعمیر مبل در ایران نباشد!

چه فاکتور هایی بر قیمت تعمیر مبل موثر هستند؟

  1. هرچه آسیب دیدگی بیشتر باشد قیمت تعمیر مبل بیشتر خواهد بود. اگر بریدگی و خراش کوچکی روی دسته مبل چرمی باشد قیمت تعمیر مبل بسیار کمتر از تعویض رویه بالشتک مبلمان خواهد بود. به طور کلی مبلمان هایی که به بازسازی و تعمیرات اساسی نیاز دارند هزینه بیشتری را باید بابت آن ها بپردازید.
  2. استایل و مدل مبلمان. تعمیرات مبلمان هایی که ساده هستند و شکل خاصی ندارند ارزان تر از مبلمان هایی هستند که دارای بالشتک هایی با شکل های و روکش های عجیب است.
  3. کیفیت و استایل پارچه چرمی. استایل، جنس و ضخامت روکش چرمی مبلمان بر قیمت تعمیر مبل موثر است. اگر مبلمان شما قدیمی شده است و قصد تعویض روکش بالشتک ها و دسته های مبل را دارید باید بدانید که هرچه از پارچه های چرمی با کیفیت تری استفاده کنید قیمت تعمیر مبل نیز بیشتر خواهد شد.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
میانگین قیمت تعمیر مبل و بررسی 3 نکته مهم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 19 =