راهی آسان برای برآورد قیمت تعمیر مبل( بخش دوم)


همانطور که میدانید برای برآورد قیمت تعمیر مبل باید موارد بسیار زیادی را بررسی کنید و برای برآورد قیمت تعمیر مبل و هزینه های لازم به نکات خاصی توجه داشته باشید. در مقالات قبل شما را با راهی آسان برای براورد قیمت تعمیر مبل آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص قیمت تعمیر مبل در اختیار شما قرار دهیم.

در مقاله قبل گفتیم که اگر تعمیرگاه مناسبی را برای انجام تعمیرات مبلمان خود نمی شناسید و دوست دارید خودتان بدون پرداخت قیمت تعمیر مبل، خودتان بتوانید مبلمانتان را تعمیر کنید باید چه کارهایی انجام دهید در ادامه راهکار های دیگری برای تعمیرات مبل بدون پرداخت قیمت تعمیر مبل را ارائه خواهیم داد.

  1. با استفاده از قیچی قسمتی از پارچه مبل را که شکافته شده است را برش دهید. تا جایی این برش را ادامه دهید که به راحتی بتوانید روکش قدیمی مبل را از روی آن جدا کنید.
  2. پارچه جدید را پهن کنید و پارچه قدیمی را روی آن بیاندازید. تا شکل مبل شما روی پارچه قبلی پدیدار شود. دور قسمت های پارچه قدیمی را خط چین بکشید. همچنین دور بالشتک ها را. نقشه ایی را بر روی پارچه جدید درست کنید که می خواهید طبق آن برای مبلمانتان بردون پرداخت قیمت تعمیر مبل روکش جدید بدوزید. به آرامی دور خط چین را برش دهید. دقت کنید که حدود 1 اینچ با برشتان با خط چین فاصله داشته باشد. اگر از یک تکه پارچه بزرگ استفاده می کنید باید با دقت و توجه زیادی برش ها را انجام دهید.
  3. با ابزار های مخصوص تعمیرات مبل پارچه را به چهارچوب مبل متصل کنید. باید درز ها و شکاف های پارچه جدید همان جایی قرار بگیرند که پارچه قدیمی قرار داشته و همچنین باید دقت داشته باشید که میخ ها و تیر های چهارچوب مبل نمایان نباشند.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نکاتی در مورد تعمیر مبل چرمی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هفده =