میانگین قیمت تعمیر مبل( بخش سوم)


قیمت تعمیر مبل در کشور های مختلف بسیار متفاوت است. اما به طور کلی در کشور های اروپایی قیمت تعمیرات مخصوصا قیمت تعمیر مبل بسیار بالاست اما در کشور ما اینطور نیست. در کشور های اروپایی و آمریکایی هزینه اجرت و تعمیرات بسیار سنگین است.

در مقاله قبل شما را با میانگین قیمت تعمیر مبل آشنا کردیم. در ادامه نیز با ما همراه باشید تا با سایر عوامل موثر بر قیمت تعمیر مبل آشنا شوید.

قیمت تعمیر مبل برای پارچه و روکش مبل

همانطور که می دانید تعویض روکش مبلمان و تعمیر پارچه مبل جزو یکی از مهمترین خدمات و تعمیرات مبل به حساب می آید. به طور کلی 12 تا 18 یارد پارچه برای تعمیرات روکش مبل لازم است. در کشور های اروپایی و آمریکایی به طور کلی قیمت تعمیر مبل حدود 100 تا 200 دلار محاسبه می شود البته این هزینه بستگی به نوع پارچه و دیزاین مبلمان شما دارد.

هزینه مواد استفاده شده در تعمیرات مبل

در برخی از موارد شما ناگزیرید تا قسمتی از ساختار و اسکلت مبلمانتان را تعویض کنید. مانند فنر، بالشتک و زیرسازی. البته گاهی اوقات شما نمی توانید این تعمیرات را برای مبلمانتان انجام دهبد برای مثال اگر بخواهید زیر سازی و بالشتک مبلمان را تعویض یا تعمیر کنید باید ساختار مبل این اجازه را به شما بدهد و قابل تعمیر یا تعویض باشد. هزینه فوم های بالشتک بسیار با هم متفاوت است. برای مثال هزینه هر پند حدود 10 تا 25 دلار است.

قیمت تعمیر مبل اگر هم برای شما بالا باشد اما می توانید این اطمینان را پیدا کنید که مبلمان شما بسیار مقاوم و با دوام خواهند بود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بررسی هزینه ها و قیمت تعمیر مبل( بخش دوم)

انتخاب تعمیر گاه مناسب

تعمیر گاهی که برای انجام تعمیرات مبلمان انتخاب می کنید در روند تعمیر مبل بسیار موثر اند. معمولا تعمیر گاه های کوچک نسبت به تعمیر گاه های بزرگ و شیک هزینه کمتری را از شما دریافت می کنند. اما علاوه بر هزینه تعمیر مبل باید کیفیت تعمیرات را نیز مورد توجه قرار دهید. به طور کلی قیمت تعمیر مبل 700 تا 1800 دلار است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + چهار =