بهترین ابزار تعمیرات مبل را بشناسیم

ابزار تعمیرات مبل

خوشبختانه برای تهیه ابزار تعمیرات مبل لازم نیست تا زیاد پول خرج کنید یا اینکه از مواد سمی استفاده کنید، ابزار های زیادی برای تعمیرات مبل وجود دارند که هر ابزاری وظیفه ی مخصوص خودش را در تعمیرات مبل بر عهده دارد. اما ما در اینجا می خواهیم مهم ترین ابزار ها را به شما معرفی کنیم.

این ابزار بیشتر مخصوص مبل های چوبی است برای آگاهی از ابزار ونحوه تعمیرات مبل چرمی می توانید مقالات قبل را مطالعه کنید.

ابزار های مورد نیاز برای تعمیرات مبل چوبی

چسب پوشاننده

برای انجام تعمیرات مبل تهیه این چسب خیلی لازم و ضروری است. ماندگاری این چسب بسیار بالا است. جالب است بدانید که ممکن است دوام این چسب تا 100 سال نیز به طول انجامد. چسب پوشاننده همانطور که از اسمش پیداست عمل می کند و از پوست حیوانات ساخته می شود. تعمیرات مبل چوبی به وسیله ی این نوع چسب بسیار مرسوم است.

برس چسب

به خاطر اینکه چسب پوشاننده ماده ایی مایع است باید آن را با برس چسب به موضع مورد نظر مالید تا تعمیرات مبل به شکل تمیز و بی نقص انجام شود.

بست یا انبرک

تعمیرات مبل ابزار های دیگری هم دارد که از جمله ی آنها می توان به انبرک اشاره کرد.

سرنگ

در تعمیرات مبل برای اینکه بتوانید آب داغ را مستقیما فقط به موضع مورد نظر وارد کنید باید از یک سرنگ استفاده کنید. سرنگ های کوچک برای انجام این کار بسیار مناسب هستند. می توانید اول آب را بجوشانید و سپس سرنگ را پر کنید و بعد وارد محل مورد نظر کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
راهی آسان برای برآورد قیمت تعمیر مبل

سوهان

در تعمیرات مبل باید قسمت هایی را که چسب زدید را تمیز کنید و سوهان بکشید مخصوصا قبل از اینکه دوباره بخواهید محل آسیب دیده مبل را چسب بزنید باید حتما از سوهان استفاده کنید. شما نمی خواهید به خود چوب مبل آسیب وارد شود بلکه فقط می خواهید چسب های اضافی را پاک کنید برای اینکار باید از سوهان استفاده شود.

قبل از اقدام به تعمیرات مبل اول این ابزار را تهیه کنید تا تعمیرات به خوبی انجام شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 20 =