آیا می دانید قیمت تعمیر مبل به چه فاکتور هایی بستگی دارد؟

تعمیرات

چه عواملی می تواند در قیمت تعمیر مبل موثر باشد؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین عواملی مهم در تعمیرات مبل آشنا کردیم. همچنین اطلاعاتی در خصوص بررسی قیمت تعمیر مبلمان اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

مبل

 

در اینجا می خواهیم شما را با فاکتور هایی آشنا کنیم که بدانید آیا مبلمان شما ارزش تعمیرات را دارد یا خیر؟

در بعضی مواقع یا بیشتر، افراد با این تصمیم در مورد اینکه آیا مبلمان خود را مجدداً تعمیر کنند یا اینکه بروند یک دست مبلمان جدید بخرند، روبرو هستند. برخی ممکن است هرچقدر هم که ابزار و وسایلشان قدیمی شده باشد باز هم دلشان نیاید آن را دور بیاندازند و به هر شکلی شده دوست دارند مبمانشان را تعمیر کنند اما آیا این کار ارزشش را دارد؟

فاکتور های مهم در تعمیرات مبل

بعضی اوقات خرید مجدد از تعمیر کردن می تواند گرانتر از خرید یک کالای جدید مانند مبلمان باشد. توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری در مورد اثاثه یا لوازم داخلی، فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

سن

اگر مبلمان باکیفیت، محکم بوده و بیش از 10 سال است که آن را دارید شانس این را دارد تا به فکرد براورد قیمت تعمیر مبل باشید و بخواهید ان را تعمیر کنید.

ارزش معنوی

آیا قطعه یک وراثت خانوادگی است یا گران قیمت آنتیک؟ آیا این یک سبک منحصر به فرد است که شما نمی توانید در هیچ جای دیگری پیدا کنید؟ این روزها، مردم در جستجوی مبلمان کم هزینه و مسطح هستند که طول عمر یا زیبایی کالاهای عتیقه را ندارند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
راه کارهایی برای تعمیرات مبل و لوازم منزل آسیب دیده توسط حیوانات ( بخش دوم)

مواد به کار رفته

آیا قاب چوب مبلمان از سخت چوب ها است؟ مبلمان با کیفیت پایین و ارزان قیمت معمولاً از اجزای اصلی برای نگه داشتن اتصالات استفاده می کنند و طول عمر یکسانی ندارند.

پر کننده

اگر روتختی یا صندلی دارای روکش کف هستید، این باعث می شود هزینه تعمیر کمتری ارزش داشته باشد. به خاطر داشته باشید که اگر پر کردن پایین نیاز به جایگزینی داشته باشد می تواند بسیار گران باشد.

نکته کلیدی: اگر از کیفیت یا طول عمر بالقوه قطعه خود مطمئن نیستید، شرکت های تعمیر مبلمان منبع قابل اعتماد مشاوره ای هستند.

قیمت تعمیر مبل چقدر می شود؟

  • هزینه تعمیرات به عوامل زیر بستگی دارد:
  • جنس پارچه و روکش مبلمان
  • تعویض قطعات و لوازم ضروری
  • تعمیر فنر و اسکلت مبلمان

برای اطلاع دقیق از قیمت تعمیر مبل می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 4 =