میانگین قیمت تعمیر مبل( بخش دوم)

قیمت تعمیر مبل

تعمیر مبل کار مهمی است، و گاهی قیمت تعمیر مبل نیز در کشور های اروپایی و آمریکایی بسیار گران در می آید. اگر مبلمانتان کهنه و قدیمی شده است اما هنوز ساختار و اسکلت محکم و مقاومی دارد بهتر است تا به جای خرید یک مبلمان جدید به فکر تعمیر قسمت های آسیب دیده آن باشید. آیا از قیمت تعمیر مبل اطلاع دارید؟ در مقالات قبل اطلاعاتی در مورد میانگین قیمت تعمیر مبل در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با قیمت تعمیر مبل و نحوه تعمیر آن بیشتر آشنا شوید.

دانستن قیمت تعمیر مبل به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید آیا بهتر است مبلمان نو و جدید خریداری کنید و یا اینکه به فکر تعمیر مبل باشید.

آیا ارزش دارد تا بخواهید مبلمانتان را تعمیر کنید؟

اگر مبلمان شما جزو آن دسته مبل هایی است که اسکلت و ساختار خیلی محکمی دارند و شما عاشق فرم آن هستید به طبع به جای اینکه یک دست مبلمان نو بخرید، مبل هایتان ارزش تعمیر و براورد قیمت تعمیر مبل را دارند.

بالشتک، رویه و بسیاری ازقسمت های دیگر مبلمان شما قابل تعمیر هستند. اما اگر مبلمان شما جدید باشد یعنی اسکلت و ساختار آن مانند مبل های قدیمی نیست و دیگر آن کیفیت را ندارند به همین خاطر در بیشتر کشور های اروپایی این کار را انجام نمی دهند زیرا در آنجا قیمت تعمیر مبل بسیار گران در می آید اما در ایران اینطور نیست. در کشور های اروپایی مبلمان هایی که در دهه های 1930 و 1940 تولید شدند ارزش تعمیر را دارند. به طور کلی هرچه مبلمانی که می خواهید تعمیرش کنید قدیمی تر باشد به خاطر جنس و کیفیت بالایی که داشته، بیشتر ارزش تعمیردارد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نکاتی در مورد تعمیر مبل چرمی

تعمیرات پارچه و روکش مبل

مهمترین بخش براورد قیمت تعمیر مبل مربوط می شود به تعویض پارچه و روکش مبل.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =