بررسی هزینه ها و قیمت تعمیر مبل( بخش دوم)

قیمت تعمیر مبل

چطور می توانید از قیمت تعمیر مبل اطلاع پیدا کنید؟ قبل از اینکه حتی بخواهید از قیمت تعمیر مبل آگاهی پیدا کنید لازم است تا چه مواردی را در نظر بگیرید؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال ها را با شما در میان بگذاریم.

علاوه بر بررسی هزینه ها و قیمت تعمیر مبل و میانگین قیمت تعمیر مبل با مطالعه مقالات قبل می توانید از عوامل موثر بر قیمت تعمیر مبل نیز اطلاع پیدا کنید.

آیا می دانید قبل از برآورد هزینه ها و قیمت تعمیر مبل باید چه مواردی را در نظر داشته باشید؟ در ادامه دو مورد قبلی به موارد زیر دقت کنید.

  1. چهارچوب و اسکلت مبل را بررسی کنید. اگر یک مبلمان ارزش تعمیر را داشته باشد باید اسکلت آن از چوب های سخت و محکم ساخته شده باشد. و برامدگی ها و درز های کمتری داشته باشد. مفاصل و پایه ها باید با چسب و میخ محکم بهم متصل شده باشند. اگر مطمئن نیستید که اسکلت مبلمان شما از سخت چوب است تمامی بالشتک ها و دوشکچه ها را از روی مبل بردارید و مبل را بلند کنید. اگر با توجه به سایز مبلمانتان وزن سنگینی را احساس کردید یعنی اسکلت مبلمان بسیار با کیفیت است. پس بهتر است اگر مبلمانتان با این شرایط آسیبی دیده آن را از دست ندهید و با توجه به قیمت تعمیر مبل اقدام به بهبود و تعمیر قسمت های آسیب دیده آن کنید. اما اگر احساس کردید مبل شما سبک است و راحت بلند می شود احتمالا از اسکلت مقاوم و با کیفیتی برخوردار نیست.
  2. به فنر های موجود در اسکلت و چهارچوب مبل دقت کنید. مبلمانی از کیفیت بالایی برخوردار است که فنر های آن حلقه ایی شکل باشد. اما اگر دیدید که به جای فنر از پنل های پلاستیکی استفاده شده است و یا فنر ها شکلی شبیه به S دارند متاسفانه باید بگوییم که مبلمان شما ارزش تعمیر مبل و پرداخت هزینه ها و براورد قیمت تعمیر مبل را ندارد.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
اطلاع از قیمت تعمیر مبل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =