بررسی هزینه ها و قیمت تعمیر مبل( بخش سوم)


آیا از قیمت تعمیر مبل راضی هستید؟ آیا فکر می کنید که مبلمان شما ارزش هزینه تعمیرات و پرداخت قیمت تعمیر مبل را دارد یا خیر؟ از کجا باید متوجه شویم که مبلمان ما ارزش پرداخت هزینه ها و مبالغ مربوط به تعمیرات را دارند؟ در مقالات قبل شما را با بررسی هزینه ها و قیمت تعمیر مبل آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر نکاتی که هنگام بررسی قیمت تعمیر مبل و هزینه های آن باید در نظر بگیرید آشنا کنیم.

  1. بالشتک، دسته های مبل و پشتی مبل را فشار دهید. اگر به راحتی توانستید آن ها را با دست بچلانید و فشار دهید معلوم است که مبلمان شما دارای فوم های با کیفیتی است و مبلمانتان ارزش پرداخت قیمت تعمیر مبل و هزینه های اضافی را ندارد. اما اگر به سختی توانستید بالشتک و دسته های مبل را بچلانید و با دست فشار دهید این نشان دهنده آن است که مبلمان شما دارای فوم های با کیفیت و با دوامی است و حتما اگر لازم بود مبلمانتان را تعمیر کنید. چرا که اینکار باعث می شود بتوانید سالیان سال باز هم از مبلمانتان لذت ببرید و به خوب از آن استفاده کنید.
  2. فکر کنید و ببینید که چقدر به مبلمانتان علاقه دارید. ممکن است مبلمان شما جنس و کیفیت فوق العاده خوب داشته باشد اما شما از ظاهر آن خوشتان نیاد. در ان حالت بهتر است تا به چای پرداخت هزینه های تعمیرات به فکر یک دست مبلمان نو و مورد علاقه تان باشید. اما اگر مبلمان دلخواهتان را دارد اما به کم تعمیرات ناز دارد نگران نباشید با بهره گیریی از خدماتی که تعمیر کنندگان مبلمان به شما ارائه می دهند می توانید همچنان از وسایل منزلتان استفاده کنید. حتی می توانید با تعویض پارچه و روکش مبل به محیط منزلتان تنوع دهید.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با انواع روکش مبل

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =