عوامل موثر بر قیمت تعمیر مبل( بخش اول)

قیمت تعمیر مبل

برای برآورد قیمت تعمیر مبل باید عوامل بسیار زیادی را در نظر بگیرید. در مقالات قبل شما را با برخی آموزش ها در خصوص تعمیر و رفو کردن مبل آشنا کردیم و آموختید که اگر حیوان خانگی عزیزتان مبلمانتان را خراب کردند چگونه می توانید بدون توجه به قیمت تعمیر مبل، خودتان قسمت های آسیب دیده مبلمانتان را تعمیر کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد قیمت تعمیر مبل بیشتر توضیح دهیم.

برای داشتن یک دکوراسیون و مبلمان زیبا لازم است تا به مبلمان و وسایل منزلتان برسید و از آنها مراقبت کنید، قیمت تعمیر مبل چقدر است؟ هرچه تعمیر فرسودگی ها و خرابی های مبل بیشتر باشد مطمئنا قیمت تعمیر مبل نیز بیشتر خواهد بود.

برای برآورد قیمت تعمیر مبل ابتدا باید مشخص کنید که چه قسمتی از مبلمان آسیب دیده است.

ممکن است هر قسمتی از مبلمان آسیب ببیند اما مبل بیشتر از قسمت های زیر آسیب می بیند.

  • شکستن پایه مبل
  • شکستن چهارچوب مبل
  • مبلمان آسیب دیده
  • خراب شدن فنر مبل

اگر پایه های مبل و میز نهار خوری خراب شده باشد قیمت تعمیر مبل بیشتر از قیمت تعمیر میز نهار خوری خواهد شد. معمولا اگر چهار چوب مبل شکسته شود نیاز به تعویض دارد. روش ها و قیمت تعمیر مبل بستگی به این دارد که مقدار آسیب چقدر است و چه قسمتی از مبل آسیب دیده است و برای تعمیر مبل از چه موادی استفاده می شود.

قیمت تعمیر مبل شکاف ها و پارگی های کوچک ، پارگی های کوچک مبل های پارچه ایی معمولا به راحتی دوخته و تعمیر می شوند. اگر روکش مبل شما قابل جدا شدن باشد قیمت تعمیر مبل بسیار ارزان قیمت خواهد شد زیرا در این حالت تعمیر و دوخت روکش مبل بسیار راحت است. اگر روکش مبل پاره شده باشد با اتو های مخصوصی می توان آن را دوباره به مبل چسباند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
چند روش رایج تعمیرات مبل (بخش دوم)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =