راه های تعمیر مبل چرمی( بخش دوم)

تعمیر مبل

فهرست محتوایی

همانطور که می دانید برای تعمیر مبل چرمی به مهارت و اطلاعات کافی در این زمینه نیاز دارید.

در مطالب قبل شما را با برخی از اطلاعات و آموزش های لازم جهت تعمیر مبل آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد سایر تعمیرات مبلمان چرمی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که می دانید برای تعمیر مبل لازم است تا به یک مرکز تعمیرات مراجعه کنید تا بتوانید از خدمات تعمیرات آن استفاده کنید.

تعمیرات نیازمند مهارت های فوق العاده ایی می باشد. اما با استفاده از آموزش هایی که به شما می دهیم می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

در مطالب قبلی شما را با استفاده از بالم های مخصوص مبلمان چرمی جهت نگهداری و مراقبت از مبل آشنا کردیم در اینجا می خواهیم سایر روش های تعمیر مبل را به شما معرفی کنیم.

  مرحله اول

اولین مرحله در تعمیرات مبل چرمی آماده سازی قبل از رنگ زدن می باشد. با این کار تمام آلودگی ها و چربی های موجود در مبل چرمی را پاک می کنید. اگر مبلمان شما خیلی کثیف است لازم است تا ابتدا آن را با یک شوینده مخصوص سطوح چرمی کاملا تمیز کنید و بشویید سپس اقدامات دیگر را انجام دهید.

اول پشت و جلوی مبل را تمیز کنید. بهتر است کناره های مبل را با استفاده از کمی الکل تمیز کنید چرا که این قسمت ها معمولا آلودگی بیشتری به خود جذب می کنند.

رسیدگی و تعمیر قسمت رویی مبل و نشیمنگاهی. این قسمت از مبلمان بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد به همین خاطر بیشتر به تعمیر نیاز دارد. این قسمت از چرم ها خیلی بیشتر پوسیده و پاره می شوند. برای تعمیرات این نواحی از مبل بهتر است تا به یک تعمیرگاه معتبر مانند تعمیر مبل قائم مراجعه کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
ابزار های لازم جهت تعمیرات مبل

برای استفاده از خدمات بهترین تعمیر مبل چرمی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =