راهنمای تعمیر مبل چرمی( بخش سوم)

تعمیر مبل چرمی

فهرست محتوایی

برای تعمیر مبل چرمی به چه تعمیرگاهی مراجعه می کنید؟ استفاده از خدمات یک تعمیر کار ماهر مبلمان می تواند شما را در کاهش هزینه ها نیز کمک کند. همانطور که می دانید هزینه خرید یک دست مبلمان می تواند بسیار بسیار گران تر از هزینه تعمیرات باشد.

اگر مبلمان شما ساختار سالمی دارد و از اسکلت با کیفیتی ساخته شده است لازم است تا به جای تعویض مبلمان به فکر تعمیر ان باشید.

مبلمان های قدیمی تر از اسکلت بندی بسیار مقاوم تر و باراهنمای  دوام تری نسبت به مبل های امروزی برخوردارند.

در مطالب قبل شما را با نحوه تعمیر مبل چرمی اشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص تعمیرات به دست اورید.

برای انجام کلیه امور تعمیرات مبل می توانید به مجموعه قائم مراجعه کنید. اما اگر نتوانستید از خدمات این مجموعه بهرهمند شوید می توانید از این آموزش ها در تعمیرات مبل استفاده کنید.

نحوه تعمیر مبل چرمی

وقتی که بالشتک های مبلمان شما شکل خود را از دست می دهد و به تعمیر نیاز دارد لازم است تا به این نکات توجه کنید. ممکن است بالشتک ها بر اثر مرور زمان پوسیده و پاره شوند. برای اینکه مبلمان چرمی شما پوسیده و خراش نیافتد بهتر است تا هر چند وقت یکبار از روغن ها و واکس های مخصوص استفاده کنید تا همیشه سطح چرمی مبلمان چرب باقید بماند. این واکس ها باعث می شود تا بریدگی های قبلی نیز اگر اندازه کوچکی داشته باشند به مرور بسته شوند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آموزش تعمیرات مبل چرمی

این نوع واکس ها را می توانید روی یک اسفنج بمالید سپس به آرامی اسفنج و ابر را روی تمام قسمت های مبل چرمی بکشید.

برای اینکه نتیجه بهتری به دست اورید بهتر است تا حداقل 3 دور مبل را چرب کنید. سپس اجازه دهید تا مبلمانتان خشک شود. نباید بلافاصله بعد از این کار روی آن بنشینید.

برای تعمیر مبل چرمی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =