میانگین قیمت تعمیر مبل

میانگین قیمت تعمیر مبل

آیا از قیمت تعمیر مبل اطلاع دارید؟ در مقالات قبل شما را با عوامل موثر بر قیمت تعمیر مبل آشنا کردیم، و متوجه شدید که چه فاکتور هایی بر قیمت تعمیر مبل موثر است. در ادامه می خواهیم در مورد نحوه براورد قیمت تعمیر مبل و فاکتور های دیگر در این مورد اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

تا زمانی که چهارچوب مبل شکل خود را از دست نداده و هنوز کهنه، نا پایدار و تاب بر نداشته است،  نیازی به براورد قیمت تعمیر مبل نخواهید داشت اما هنگامی که یکی از این موارد را مشاهده کنید به فکر انجام تعمیرات برای مبلمانتان خواهید افتاد.

تعمیر مبلمان آسیب دیده یکی از راه هایی است که به شما اجازه می دهد تا هنوز هم از مبلمان و سایر لوازم منزل که دوستشان دارید و آنتیک هستند استفاده کنید. قیمت تعمیر مبل خیلی هم ارزان در نمی آید اما از خرید دوباره مبل ارزان تر است و ارزش این را دارد تا به جای خرید مبلمان جدید مبلمان مورد علاقه خودتان را تعمیر کنید.

هزینه هایی که در تعمیرات مبل باید بپردازید شامل در نظر گرفتن قسمت های مختلف مبلمان می شود که قیمت تعمیر مبل به تعویض یا رسیدگی این موارد نیازمند است. که شامل هزینه پارچه، هزینه تدارکات و حق اجرت تعمیر کار می شود. قیمت تعمیر مبل بر اساس اندازه و نوع مبلمان مانند قیمت خود پارچه متغیر است در آمریکا هزینه های مربوط به تعمیرات پارچه مبل از 11 تا 40 دلار متغیر است. هزینه اجرت تعمیر مبل بین 700 تا 1200 دلار است و به طور کلی قیمت تعمیر مبل برای مبلمان های کوچک حدود 1200 دلار و قیمت تعمیر مبل برای مبلمان های بزرگ تر حدود 3000 دلار است. لازم به ذکر است اگر بخواهید قسمتی از مبلمانتان را تعویض کنید این هزینه ها بیشتر خواهد شد. مخصوصا اگر از پارچه ها و ابزار های گران قیمت در تعمیرات مبل استفاده کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بررسی هزینه ها و قیمت تعمیر مبل( بخش سوم)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نه =