راه کارهایی برای تعمیرات مبل و لوازم منزل آسیب دیده توسط حیوانات ( بخش دوم)

قیمت تعمیر مبل آسیب دیده با گربه

برای اطلاع از قیمت تعمیر مبل باید با روش های مخصوص تعمیرات مبل آشنایی داشته باشید. قیمت تعمیر مبل به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که در مقالات بعدی حتما برایتان توضیح خواهیم داد و متوجه خواهید شد که چه عواملی ممکن است بر قیمت تعمیر مبل موثر باشد. به عنوان مثال میزان آسیب دیدگی و فرسودگی مبل شما به طور حتم بر قیمت تعمیر مبل اثر دارد یعنی هرچه مبلمان شما آسیب کمتری دیده باشد قیمت تعمیر مبل شما کمتر خواهد شد و همچنین اگر مبلمان شما آسیب و فرسودگی زیادی داشته باشد قیمت تعمیر مبل برای شما بیشتر می شود.

در مقاله قبل از تعمیرات مبل و وسایل منزل آسیب دیده توسط حیوانات برایتان گفتیم و آموزش هایی را در این زمینه برای شما آماده کردیم تا اگر از قیمت تعمیر مبل می ترسید بتوانید خودتان مبلمانتان را تعمیر کنید! در مقاله قبل در مورد ابزار های مورد نیاز برای تعمیرات مبل صحبت کردیم در ادامه با ما همراه باشید.

مرحله اول در تعمیرات مبل آسیب دیده توسط گربه

  1. یک پارچه انتخاب کنید. می توانید پارچه ایی متفاوت با طرح مبلتان انتخاب کنید اما بهتر است تا پارچه ایی شبیه به رنگ و جنس مبلتان انتخاب کنید.
  2. کاور های موقت را از نقاط آسیب دیده پاک کنید.
  3. اگر نیاز بود پایه های مبل را جدا کنید.
  4. می توانید پارچه پشت مبل استفاده کنید. باید مبل را برگردانید و میخ های موجود در انتهای پارچه کاناپه را از پارچه مبل که به فریم چوبی فرو رفته بود را جدا کنید. میخ ها را نگه دیرید.
  5. هورا حالا از پارچه ایی که از مبل جدا کردید به عنوان الگو استفاده کنید. پارچه مبل را روی پارچه ایی که می خواهید ببرید پهن کنید و الگی آن را ببرید.
  6. با استفاده از چکش و میخ هایی که دارید می توانید پارچه ها را به جای پارچه های جدا شده از مبل وصل کنید.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین ابزار تعمیرات مبل را بشناسیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =