آشنایی با قیمت تعمیر مبل و بررسی نحوه نگهداری از مبلمان

قیمت تعمیر

آیا می دانید قیمت تعمیر مبل به چه عواملی بستگی دارد؟ قیمت تعمیر مبل به عوامل متعددی وابسطه است و بر اساس آن ها می توانید براورد هزینه را انجام دهید.

در مطالب قبلی شما را با نحوه تعمیر مبل چرمی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع تعمیرات و همچنین نحوه مراقبت و رسیدگی مبلمان اطلاعاتی را به دست آورید.

تعمیر مبلنکات مهم در تعمیرات مبلمان

برای تعمیر مبل چه نکاتی را باید مورد بررسی قرار دهید؟ چه عواملی بر قیمت تعمیر مبل موثر اند؟

پیشگیری بهتر از درمان است

اجازه ندهید تا کفش ها، لوازم تیز و همچنین پنجه حیوانات خانگی شما باعث آلودگی و بریدگی مبلمان شما شوند. اگر بیشتر ساعات روز را روی مبلمان نشسته اید و از مبلمانتان زیاد استفاده می کنید بهتر است تا از یک روکش مبل برای تمیز و سالم ماندن مبلمان استفاده کنید.

استفاده از شوینده های مناسب

برای پاک کردن لکه ها لازم است تا بلافاصله بعد از مشاهده لکه اقدام کنید و از دستمال و حوله تمیز برای پاک کردن لکه ها استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که قبل از استفاده از هر نوع شوینده شیمیایی لازم است تا حتما از شوینده های مخصوص مبلمان استفاده کنید و هر نوع شوینده ای را به مبلمانتان نزنید. به یاد داشته باشید که شوینده های نا مناسب ممکن است به مبلمان شما آسیب وارد کند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین انواع پارچه مبل را بشناسید

حفاظت در برابر آفتاب

یکی از مهم ترین نکاتی که برای مراقبت از مبلمانتان باید به خاطر داشته باشید این است که از مبلمانتان در برابر افتاب زدگی مراقبت کنید.

بهتر است تا مبلمان شما در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرد. تا رنگ و رو رفته و همچنین پوسیده نشود.

برای اطلاع دقیق از قیمت تعمیر مبل می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =