مهم ترین ابزار ها برای تعمیرات مبل


برای تعمیرات مبل به چه ابزار هایی نیاز دارید؟

استفاده از چه نوع ابزار هایی می تواند در تعمیرات موثر باشد. در مقالات قبل شما را با برخی از ابزار ها در تعمیر مبل آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد سایر ابزار ها به دست آورید.

ابزار های مورد نیاز برای تعمیر مبل

چکش

گفتیم که یکی از مهم ترین ابزار ها برای تعمیرات چکش است. همچنین در مورد انواع چکش ها اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. برخی از مدل های دیگر چکش ها عبارت اند از:

چکش های چوبی

این نوع چکش ها برای تراشکاری و قلم زنی روی چوب استفاده می شود. داشتن این نوع چکش ها برای تعمیرات ضروری نیست.

چکش مغناطیسی

یکی دیگر از مدل های چکش ها، چکش های مغناطیسی هستند که ممکن است مورد استفاده قرار گیرند. این مدل چکش برای بازسازی لوازم خانگی بسیار کارایی دارد همچنین این ابزار بسیار سبک است.

پیچ گوشتی

یکی از کاربردی ترین ابزار ها برای تعمیرات مبل پیچ گوشتی می باشد. از پیچ گوشتی نه تنها برای تعمیر مبل استفاده می شود بلکه وجود آن در هر خانه ایی یکی از ضروری ترین ابزار هاست که ممکن است برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.

تعمیرات مبلعمیالبته داشتن یک عدد پیچ گوشتی کافی نیست چراکه پهنای شیار های هر پیچ باهم متفاوت است و ممکن است یک پیچ گوشتی برای تمامی پیچ ها مناسب نباشد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
برای تعمیر مبل از چه ابزار هایی استفاده می شود؟

در انتخاب پیچ گوشتی دقت کنید تا ابزاری با دوام و کاربردی را خریداری کنید تا در بیشتر موارد مورد استفاده قرار گیرد.

اره دستی

گاهی ممکن است برای انجام تعمیرات به برش پایه های مبل و یا سایر قسمت ها نیاز پیدا کنید. استفاده از یک اره دستی کوچک می توانید در تعمیرات بسیار موثر باشد.

برای تعمیرات مبل می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یک =